The ad Peugeot Partner car-derived van for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Sold
1/64
Brand:
Peugeot
Model:
Partner
Type:
car-derived van
Year of manufacture:
2012
First registration:
2012-01-20
Mileage:
128,950 km
Gross weight:
1,990 kg
Location:
Sweden Karlstad6609 km from you
Placed on:
Sep 3, 2024
Seller stock ID:
2095086
Auction:
1
Ending date:
2024-09-02 10:43
Description
Overall dimensions:
4.38 m × 1.81 m × 1.862 m
Truck body
Body dimensions:
length - 1.8 m
Engine
Power:
89.73 HP (65.95 kW)
Fuel:
diesel
Euro:
Euro 5
Gearbox
Type:
manual
Axles
Number of axles:
2
Brakes
ABS:
Cabin
Air conditioner:
Central lock:
Condition
Condition:
used
More details
Colour:
white
Handtag öppning motorhuv trasigt
Framlysen matta
Spricka framruta
Mindre yttre slitage och skador förekommerService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiKommentar om service:Stora service utförd 2024-07 och i samband med den byttes:
Kamrem
Spännhjul
Topplockspackning
Ant. passagerare: 2
Dragkrok: Kula
Skatt/årsavgift: 2041 kr
Årskatt betald t o m: 20241031
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20230912
Besiktigad till och med: 20241031
Antal nycklar: 2
Fordonskategori EU: N1
Max släpvagnsvikt: 1160 kg
Lastutrymmets längd: 1800 mm
Sommardäck
Vinterdäck
Elhissar
Dieselvärmare osäker funktion
Inredning skåp medföljer (ej micron)